From today you can create a chatbot alone! See how simple it is.

BY Chatbotize Team
7 months ago
Chatbotize - Chatbot

Od dzisiaj każdy może samodzielnie zbudować chatbota na platformie Chatbotize w kilku prostych krokach. Nie musisz znać się na technologii, nie musisz umieć kodować, ani zagłębiać się w struktury skomplikowanych algorytmów - my zrobiliśmy to za Ciebie. Tobie pozostaje tchnąć w chatbota ducha swojej marki. Tylko tyle i aż tyle!

Główna zaleta posiadania chatbota w Twojej firmie

Czy wiesz, że treść klasycznego newslettera dociera do zaledwie 12% jego subskrybentów, a komunikaty na Facebooku jedynie do 7%? Bez względu na to, jaką marką zarządzasz i czym zajmuje się Twoja firma, to właśnie chatbot jak najszybciej powinien stać się strategicznym narzędziem Twojej komunikacji z klientem. Dobrze czytasz. Strategicznym narzędziem komunikacji. A stoją za tym liczby: skuteczność komunikacji przez Messengera dochodzi aż do 90%. I to bez opłacania reklam.

Stworzenie chatbota jest proste jak budowa wieży z klocków lego

Od kilkunastu miesięcy szukaliśmy technologicznych rozwiązań, które pozwolą nam oddać w Twoje ręce chatbota DIY. Pracowaliśmy dniami i nocami, by stworzenie i obsługa naszych chatbotów została maksymalnie uproszczona. Udało się! Od dziś możesz sam zbudować swoje narzędzie komunikacji w zaledwie kilku kliknięciach, bez specjalistycznej, technologicznej wiedzy.

Jak to zrobić? Zarejestruj się w naszym serwisie chatbotize.com i… Zacznij układać swoje klocki. Krok po kroku pokażemy Ci, co należy zrobić, żeby Twój chatbot zaczął działać. Wybieraj interesujące Cię funkcjonalności i na żywo obserwuj, jak zmienia się Twój bot. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z naszych przewodników i tutoriali.

Co może zrobić dla mnie chatbot?

Chcesz, żeby Twój chatbot witał się personalnie z każdym przybyłym użytkownikiem? Nic prostszego. Po prostu wybierz odpowiednią wtyczkę i wpisz w okienku tekst powitania dla każdej nowej osoby.

No dobrze, przywitałeś się, a co dalej? Zaangażuj swoją społeczność. Wymyśl dla nich quiz, lub zorganizuj konkurs, a chatbot przeprowadzi go za Ciebie. W jaki sposób? Wybierz odpowiednią funkcję, a następnie wpisuj pytania i możliwe odpowiedzi. To wszystko! Chatbot sam wygeneruje dalsze postępowanie i poda rozwiązanie quizu w wybranej przez Ciebie formie - tekstowej lub wizualnej.

Chatbot daje możliwość dzielenia się z treścią z przyjaciółmi. Jeśli użytkownik Twojego chatbota weźmie udział w konkursie, jednym kliknięciem będzie mógł zaprosić do niego wszystkich swoich znajomych. Myślisz, że to nie zadziała? W konkursie, który nasz chatbot przeprowadził dla marki kosmetycznej, aż 95% zaproszonych użytkowników wzięło udział w proponowanym konkursie.

Jak stworzyć własnego chatbota? To jeszcze nigdy nie było tak proste!

Oddajemy w Twoje ręce serwis Chatbotize w nowej odsłonie. Już nie musisz zlecać pracy innym, tracić czasu na wysyłanie maili, spotkania i rozmowy o tym, jaki ma wyglądać Twój chatbot i co może zaoferować. Teraz możesz zrobić to sam. Zarejestruj się i przetestuj Chatbotize przez 14 dni zupełnie za darmo. Twórz, klikaj i testuj bez ograniczeń. Przekonasz się, że stworzenie w pełni funkcjonalnego chatbota jest łatwiejsze, niż Ci się wydaje!